Siirry sisältöön

+700 000 tyytyväistä asiakasta

101 päivän palautusoikeus

Nopea toimitus

Flexfit Wooly Combed - Khaki
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image

Flexfit Wooly Combed

Khaki

20,00 €
Valitse koko

Toimitus · Varastossa

Toimitus 1–3 arkipäivässä

Flexfit Wooly Combed: Miesten vaatekaapin värinpurkaus.

Nosta ulkonäköäsi

Tutustu miesten Flexfit Wooly Combed -lippiksen dynaamiseen charmiin. TeeShoppen on määränpääsi, joka tarjoaa nopean toimituksen ja edulliset hinnat. Filosofiamme pyörii ajattoman muodin tekemisen ympärillä, ja sitä korostaa 101 päivän vaihto-oikeus, joka takaa sinulle parhaan mahdollisen tyytyväisyyden.

Rohkea ja eläväinen lausunto

Tee statement Flexfit Wooly Combed -lippiksellä, joka on suunniteltu tuomaan persoonallisuutta mihin tahansa asuun. Värikäs sävy tuo värikkyyttä, kun taas klassinen lippalakkimuotoilu säilyttää tyylin ja monipuolisuuden tasapainon.

Mukava käsityötaito

Valmistettu premium materiaaleista valmistetussa Flexfit Wooly Combed -lippiksessämme mukavuus ja kestävyys ovat etusijalla. Villainen kampakangas takaa pehmeän ja viihtyisän tunteen, jota täydentää Flexfit-teknologia, joka takaa tiukan ja joustavan istuvuuden. Strukturoitu kruunu ja kaareva visiiri tarjoavat erinomaisen aurinkosuojan, mikä tekee tästä lippiksestä sekä muodikkaan että toimivan.

Monipuolinen vaatekaappi Essential

Flexfit Wooly Combed -lippiksen elinvoimainen värisävy sopii saumattomasti monenlaisiin asuihin, mikä tekee siitä monipuolisen vaatekaapin perusvarusteen. Pukeudu hienosti erityistilaisuuksiin tai pidä se rentona arkikäyttöön - tämä lippis sopii vaivattomasti tyyliisi. Yhdistä se farkkujen ja t-paidan kanssa rentoon lookkiin tai yhdistä se seuraaviin vaatteisiin shorts ja poolopaita tyylikkääseen kokonaisuuteen.

Asusteiden käyttö on avainasemassa

Asusteet ovat salainen ase vaatekaapin monipuolistamiseen. Tämän lippiksen elävä väri sopii vaivattomasti yhteen erilaisten asujen kanssa ja tarjoaa monipuolisuutta, joka täydentää tyyliäsi, olipa kyseessä sitten rento, sporttinen tai smart-casual-look.

ChatGPT
101 päivän palautusoikeus
+700 000 tyytyväistä asiakasta
Toimitus seuraavaksi päiväksi

Suosituksia sinulle

Tässä ovat suosituksemme sinulle

Flexfit Wooly Combed - Spruce
Flexfit Wooly Combed - Spruce

Kuusenvihreä

20,00 €
Flexfit Wooly Combed - Red
Kuva osoitteesta Flexfit Wooly Combed - Punainen

Punainen

20,00 €
Flexfit Wooly Combed - Black
Kuva osoitteesta Flexfit Wooly Combed - Black

Black

20,00 €
Flexfit Wooly Combed - White
Kuva osoitteesta Flexfit Wooly Combed - Valkoinen

Valkoinen

20,00 €
Premium Badeshorts - Khaki
Kuva osoitteesta Premium Shorts - Khaki

Khaki

47,95 €
Flexfit Wooly Combed - Stone
Kuva osoitteesta Flexfit Wooly Combed - Stone

Stone

20,00 €
Premium Badeshorts - Turkis
Kuva osoitteesta Premium Shorts - Turkoosi

Turkoosi

47,95 €
Flexfit Wooly Combed - Pink
Kuva osoitteesta Flexfit Wooly Combed - Pinkki

Pinkki

29,00 €
De Originale Performance Jeans (Regular) - Light Blue Denim
Kuva osoitteesta De Originale Performance Jeans (Regular) - Light Blue Denim
POISTUVAsäästä 73 %

Light Blue Denim

21,95 €81,95 €
Flexfit Wooly Combed - Purple
Kuva osoitteesta Flexfit Wooly Combed - Purple

Purple

29,00 €
De Originale Performance Pants - Sort
Kuva osoitteesta The Original Performance Pants - Sort
säästä 74 %

Sort

20,95 €81,95 €
De Originale Performance Pants - Navy
Kuva osoitteesta Alkuperäiset Performance Pants - Laivastonsininen
säästä 74 %

Laivastonsininen

20,95 €81,95 €

Muut ostivat myös

De Originale Performance Shorts - Navy
Kuva osoitteesta The Original Performance Shorts - Navy

Navy

67,95 €
Basic T-shirt - Hvid
Kuva osoitteesta Basic T-paita - Hvid

Hvid

27,95 €
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Kuva osoitteesta Performance Shirt - Navy

Navy

67,95 €
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
POISTUVAsäästä 78 %

Sort

14,95 €67,95 €
Oversized T-shirt - Hvid
Kuva osoitteesta Oversized T-shirt - Valkoinen

Valkoinen

27,95 €
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Kuva osoitteesta The Original Performance Shirt - Black

Black

67,95 €
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Kuva osoitteesta Alkuperäinen Performance Oxford Shirt - Valkoinen
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Kuva osoitteesta The Original Performance Oxford Shirt - Vaaleansininen

Vaaleansininen

67,95 €
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Kuva osoitteesta The Original Performance Shorts - Tihkusade

Tihkusade

67,00 €
Muscle T-shirt - Bordeaux
Kuva osoitteesta Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

27,95 €
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Kuva osoitteesta Basic T-shirt - Petrolinsininen

Petrolinsininen

27,95 €

Hei, miten voimme auttaa sinua?

Etsitkö jotain uutta vai tarvitsetko apua tilisi kanssa?

Selaa luokittain